lechowski / 03.05.2021

PROJEKTY PRZYGOTOWANE DO DRUKU

Dlaczego wybieramy media drukowane?

Dlatego, że nie wyszły z mody! Nie należy ich lekceważyć przy poszukiwaniu właściwego przekazu reklamującego Ciebie i Twoją firmę. Materiały drukowane w dalszym ciągu są najczęściej wybieranym narzędziem promocyjnym przez większość firm.

Przeczytaj uważnie ofertę materiałów przygotowanych do druku

Druk reklamowy może być ciekawy, zawarty w różnych konwencjach i formach. Reklama drukowana jest po to, by bawiła, przykuwała uwagę innych, inspirowała, budziła potrzeby! Jednym słowem promowała na wszystkie możliwe sposoby! Dobra reklama pracuje na Twój sukces razem z Tobą i w tym samym czasie!

Media drukowane – rodzaje! I co tu wybrać?

Banery, plakaty, szyldy reklamowe itd. Projektując tego rodzaju materiał reklamowy zwracam szczególną uwagę na to, by każdy element był starannie dobrany i dopracowany.

Nie sposób wymienić wszystkich materiałów reklamowych, dostępnych w ofercie projektów do druku. Potrzebujesz niestandardowego projektu graficznego? Proponuję szeroki wybór reklamy mało-formatowej, w tym wizytówki, ulotki, plakaty, bloczki reklamowe, druki samokopiujące, etykiety, metki, naklejki w nieregularnym kształcie, teczki, papier komputerowy, kalendarze, biuwary, foldery, broszury, katalogi a może mapę dedykowaną dla własnych potrzeb!

Projekt Plakatu

Chcesz stworzyć projekt plakatu na tyle wyjątkowy i rzucający się w oczy, aby nie mógł pominąć go Twój potencjalny klient? Stworzę projekt plakatu, według Twoich wymagań, na każdą okazję w dowolnym formacie. 

Nieszablonowy plakat specjalnie dla Ciebie.

Perfekcja jest osiągnięta nie wtedy, gdy nic nie można już dodać, lecz gdy nic nie da się już odjąć” - Antoine de Saint Exupéry

Projekt plakatu

Dobry projekt plakatu reklamowego powinien być ubrany w nienaganną szatę graficzną poprzedzoną dobrym pomysłem. Gdy projekt plakatu jest dobry, to parafrazując słowa Exupery'ego powiesz: Nic dodać, nic ująć, w sam raz, dokładnie !!!

Jeśli potrzebujesz plakatu o kreacji – wyjątkowej, celnej, śmiesznej, niezwykłej, zdumiewającej, szokującej, niebanalnej? Zapraszam.

Od 10 lat projektuję plakaty dla różnych odbiorców. Na stałe projektuję dla biur podróży, klubów i przedsiębiorstw.

Zaprojektuję plakat według Twoich potrzeb i wymagań, na każdą okazję w dowolnym formacie.

Pamiętaj! Na plakacie informacyjnym – powinny się znaleźć istotne dla odbiorcy informacje , między innymi: miejsce wydarzenia, data, godzina, a także treści przekierowujące np. do strony internetowej w razie potrzeby uzyskania dodatkowych wyjaśnień i wskazówek.

Zobacz przykładowe realizacje!

Poniższe realizacje przedstawiają tylko ułamek pracy związanej z tworzeniem kreatywnych plakatów. Do każdego projektu plakatu pod druk oferuje również wykonanie materiałów promujących event / wydarzenie w internecie facebook / instagram oraz każdy dowolny nośnik reklamy.

Dla stałych klientów oferuję dostęp do materiałów wysokiej jakości na bardzo preferencyjnych warunkach.

Projekt Ulotki

Chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawana lub właśnie rozpoczynasz kampanię marketingową? Profesjonalnie przygotowany projekt ulotki, to doskonały sposób na wypromowanie w Twojej firmy.

Jaki projekt ulotki reklamowej potrzebujesz?

Czym jest ulotka?

O ulotce można powiedzieć, że jest mniejszą wersją plakatu! Jednak o innej sile oddziaływania niż plakat.

Dlaczego ulotka ma inną siłę oddziaływania?

Gdyż jej przeznaczeniem jest dotrzeć bezpośrednio w ręce odbiorcy i pozostać w nich na dłużej. Przynajmniej dopóki informacja w niej zawarta jest aktualna i interesująca. Wiele zależy od szaty graficznej. Dobra grafika może zachęcić do reklamowanej w ulotce usługi czy wydarzenia kulturalnego. Kiepską grafiką można wzbudzić nawet niechęć i awersję do reklamowanego w ulotce produktu czy usługi.

Dlaczego potrzebujesz dobrej ulotki?

Celem tego typu reklamy jest zwrócenie uwagi na reklamowany przez Ciebie element np. produkt, usługę lub firmę. Innym celem ulotki jest zachęcanie w taki sposób, aby Twój klient zechciał dowiedzieć się więcej. Ulotki są też zwiastunami czegoś, co istnieje lub nastąpi w przyszłości. Ulotka jest prostą, tanią i skuteczną formą reklamy.

Moja rada!

Dobra ulotka potrzebuje dobrego grafika, artysty! Skorzystaj z mojej usługi! W moim portfolio znajdziesz przykłady dobrej ulotki!

Roll up / Baner / X-Baner

Potrzebujesz ciekawego projektu banneru? Nie szukaj dalej! Kreatywnie przygotowany projekt baneru, pomoże Ci rozreklamować Twoją firmę na zewnątrz. Oferuję wydruk banerów oraz dostawę.

Potrzebujesz ciekawego projektu banneru lub roll upa?

Dlaczego ta wersja reklamy jest dla Ciebie?

Istnieje wiele sposobów na skuteczny marketing. Banery czy roll upy są tego przykładem.

Banery

Obecne są w miastach przy ruchliwych ulicach, przy głównych drogach wyjazdowych, wzdłuż autostrad. Wszędzie tam, gdzie spotyka się masowego konsumenta i odbiorcę usługi.

Jeśli przygotowujesz się do kampanii promocyjnej czy też wizerunkowej. Jeśli Twoim celem jest zbudowanie świadomości marki lub produktu – to powinieneś zastanowić się nad skorzystaniem z tej formy reklamy!

Jeśli odbiorcami Twojej kampanii reklamowej są ludzie mobilni, aktywni, o sile nabywczej, poruszający się głównie w przestrzeni miejskiej (galerie handlowe, hipermarkety, stacje benzynowe) – to ten rodzaj reklamy jest najskuteczniejszy!

A może Twoi przyjaciele chcą również promować Twój biznes? Zastanów się nad tą wersją reklamy oraz przekazu informacji! Baner jest dla Ciebie idealną i relatywnie tanią inwestycją w rozwój Twojej firmy i usług! Wykonany estetycznie na pewno zapadnie w pamięć przyszłemu klientowi.

Roll up / X-Baner

Rollupy – to przydatne na szkoleniach, spotkaniach biznesowych, czy promocjach stojaki reklamowe.

Jeśli przygotowujesz prezentację, stoisko wystawiennicze, targi, czy spotkania – to efektywne i przyciągające uwagę roll up sprawdzi się idealnie!

Katalogi / Broszury

Zastanawiasz się w jaki sposób dotrzeć do klienta? Katalog będzie doskonałym rozwiązaniem na prezentację swoich produktów lub usług. Przygotowuję projekty katalogów oraz broszur np. informacyjnych, ofertowych.

Chcesz w sposób estetyczny zaprezentować swoje usługi?

Zastanawiasz się w jaki sposób zwrócić uwagę klienta na produkt, który oferujesz?

Katalog, broszura czy folder są doskonałym rozwiązaniem na interesującą prezentację Twoich produktów. Obok wizytówek i ulotek – stanowią ceniony element strategii marketingowej.

Katalogi kojarzone są z produktami luksusowymi, a marki reklamujące się za ich pomocą postrzega się jako solidne i godne zaufania. Jeśli chcesz aby tak Cię postrzegano – zdecyduj się na projekt katalogu. W druku wszystko prezentuje się lepiej niż na monitorze komputera i jest wygodniejsze do przeglądania. 

Dużą zaletą katalogów jest możliwość publikacji obszernych treści i zamieszczania odpowiedniej ilości zdjęć.

Przygotowuję projekty katalogów, broszur i folderów np. informacyjnych czy ofertowych

Zwracam uwagę na to katalog był spójny z wizerunkiem firmy a treści ciekawe i atrakcyjne.

Jeśli szukasz grafika kreatywnego do stworzenia ciekawego projektu katalogu, broszury czy też folderu zapraszam do skorzystania z moich usług.

Zaufaj mi a przekonasz się sam, że było warto!

Szyldy / Kasetony

Nie wiesz jak dostosować odpowiedni materiał wykonania? Jak zoptymalizować koszty reklamy zewnętrznej? Wykonam dla Ciebie projekt szyldu lub kasetonu następnie doradzę przy zamówieniu lub zrobię to za Ciebie.

Reklama zewnętrzna? TAK!

Szyldy reklamowe – prosta i skuteczna reklama zewnętrzna

Dobrze zaprojektowany i nowoczesny szyld reklamowy pomoże w wizualnej identyfikacji Twojej firmy i przyciągnie klientów zainteresowanych oferowanym produktem!

Czym jest szyld reklamowy?

To estetycznie zaprojektowana tablica z nazwą firmy, logo lub prostą lecz efektowną grafiką. Szyldy są od dawna znanym i popularnym rozwiązaniem na szybkie i skuteczne znalezienie firmy, której usług szukamy.

Gdzie umieszcza się szyld reklamowy?

Najczęściej umieszcza się go na zewnątrz, nad drzwiami siedziby firmy. Bywa, że umieszcza się go na stojaku w pobliżu firmy. Zauważyć go można także wewnątrz budynku, w przypadku gdy mieści się w nim kilka różnych firm. Przytwierdza się go do ściany na płasko. Szyld reklamowy z uwagi na swoją skuteczność docierania do odbiorcy i stosunkowo niewielkie koszty, jest stosowany przez większość firm. Ośmielę się napisać, że przez wszystkie. Różnicuje je wielkość, estetyka wykonania i ciekawa grafika wpadająca w oko!

Zalety i wady kasetonów

Ta forma reklamy ma więcej zalet niż wad. Zwraca uwagę efektowym i eleganckim wyglądem. Może mieć dowolny kształt i format, chociaż najczęściej jest to kwadrat lub prostokąt. Kasetony łatwo się czyści, z uwagi na gładką powierzchnię. Można je podświetlić przez co jest dobrze widoczna przez całą dobę. Wreszcie są trwalsze, czyli inwestycja na wiele lat – opłacalna!

Za wadę kasetonów uznać należy jedynie wyższą cenę w stosunku do kosztów zwykłej tablicy reklamowej czy też banneru. 

Nie wiesz jaki zastosować materiał do wykonania szyldu czy kasetonu? Jak zoptymalizować koszty reklamy zewnętrznej? Zrobię to za Ciebie! Wykonam dla Ciebie projekt.

Naklejki / Etykiety

Naklejki nigdy nie wychodzą z mody potrzebujesz odpowiedniego projektu zgodnego z aktualnym identyfikacją wizualną Twojej Firmy? Naklejka jest idealnym rozwiązaniem – przyklej swoją naklejkę na opakowanie i bądź rozpoznawalny!

Zastanawiasz się czy warto zainwestować w profesjonalną etykietę? Naklejkę?

Czemu służą naklejki i etykiety?

Naklejki to prosty i skuteczny środek reklamy. To kawałek folii lub papieru zwykle posiadający właściwości samoprzylepne, co umożliwia jej przyklejenie na powierzchnię płaską.

W zależności od użytego kleju mogą na trwale utrzymywać się na powierzchni lub zostać usunięte bez pozostawienia śladu.

Zalety naklejek i etykiet

Naklejka czy etykieta zwykle prezentuje hasło reklamowe lub logo firmy. Oprócz funkcji zabezpieczających, może służyć jako element dekoracyjny, zwiększający wizualne walory np. przesyłki, paczki.

Naklejki i etykiety nie są kosztownym wydatkiem. Z uwagi na ich przeznaczenie i charakter reklamowy, proponuję zindywidualizowane projekty, zgodne z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. 

Naklejki i etykiety nigdy nie wyjdą z mody. Jeśli potrzebujesz odpowiedniego projektu zgodnego z aktualnym wizerunkiem Twojej firmy – naklejka lub etykieta jest celnym rozwiązaniem. Przyklej swoją naklejkę na opakowanie i bądź rozpoznawalny.

Dowolny kształt, dowolny nakład zamów projekt z wydrukiem!

Zaproszenia / Vouchery

Przed Tobą wielkie wydarzenie? Koncert, klubowy event a może chciałbyś podarować komuś voucher na usługę? Spersonalizowany bilet, zaproszenie, voucher będzie doskonałym nośnikiem zarówno reklamy jak i niezbędnych informacji.

Event? Wydarzenie? Gdzie jest projekt Twojego zaproszenia?

Przed Tobą wielkie wydarzenie? Koncert, klubowy event, a może chcesz podarować voucher na usługę?

Personalizowany bilet, zaproszenie i voucher pozwoli dotrzeć do Twoich stałych klientów i partnerów biznesowych. Będzie też doskonałym nośnikiem informacji o Twojej firmie czyli oryginalnym sposobem zareklamowania Twojego produktu czy też usługi.

Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty. Zaproszenie lub voucher z bonem rabatowym to oryginalny prezent. Bony i vouchery często łączone są z zaproszeniami i kopertami oraz kartkami okolicznościowymi. 

Projektuję zaproszenia, vouchery i bilety. Wiem jak stworzyć atrakcyjne i ciekawe kreacje. Dobiorę również odpowiedni do indywidualnego projektu papier ozdobny. Zapraszam do skorzystania z moich pomysłów. 

Pełna personalizacja

Tworzę w pełni personalizowanie bilety, Potrzebujesz nanieść 1 a może 5 numerów identyfikacyjnych na swój bilet? Nie ma problemu – zamów projekt graficzny biletu u mnie dopasuję Twoje wymagania do możliwości technicznych, dobiorę odpowiednią metodę druku wyjaśnię co jest możliwe do wykonania a co trzeba odpuścić.

Projekt graficzny vouchera, biletu, zaproszenia? Jestem na TAK!

Opakowania

Opakowanie jest bardzo ważnym elementem spójności wizualnej. Aby w sposób dokładny wybrać typ opakowania przed Tobą trudny wybór, pomogę Ci w dobraniu odpowiedniej formy oraz rozmiaru jednocześnie zoptymalizuję koszty Twojego pomysłu.

Zastanawiałeś się nad wyglądem Twojego opakowania?

Projekty graficzny opakowania?

Opakowanie produktu Twojej firmy nie musi być nudne. Może być pełne kolorów i odważnej grafiki. Takie opakowanie zwróci uwagę na produkt. Przekona do zakupu.

Co to takiego – opakowania? Podział opakowań w zależności od przeznaczenia i materiału.

Pod tym słowem kryją się wyroby przeznaczone do przechowywania, ochrony, przewozu, dostarczania lub prezentacji wszelkich produktów, od surowców do towarów przetworzonych. Opakowania znajdują zastosowanie w każdej branży. 

Można je podzielić na:

 • opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne
 • opakowania spożywcze
 • opakowania przemysłowe

Wśród nich znajdziemy:

 • Opakowania szklane
  • butelki, fiolki, słoje, opakowania ozdobne
 • Opakowania metalowe można podzielić na:
  • puszki, pudełka, tuby, wieczka, zakrętki, kanisry
 • Opakowania Papierowe, Tekturowe to np.:
  • torby, kartony, pudła, tacki, papier pakowy
 • Opakowania Drewniane to np.:
  • skrzynie, palety, łubianki, beczki, kosze, pudełka
 • Opakowania z tworzyw sztucznych można podzielić na:
  • butelki, nakrętki, dozowniki, skrzynie, palety, skrzyniopalety

Opakowanie jest bardzo ważnym elementem spójności wizualnej Twojej firm. Aby w sposób precyzyjny wybrać typ opakowania – przed Tobą trudny wybór. Pamiętaj! Każdy rodzaj opakowania wymaga personalizacji. Z przyjemnością wykonam projekt graficzny Twojego opakowania.

Zapraszam do skorzystania z mojej pomocy. Dobiorę odpowiednią formę oraz rozmiar opakowania, a jednocześnie zoptymalizuję koszty Twojego pomysłu.

Karty Menu

Z przyjemnością przygotuję projekt karty menu, który przykuje uwagę Twoich klientów i w sposób czytelny przekaże informację Twojego menu. Oferuję wydruk kart, optymalizację kosztów (menu dla kawiarni, restauracji, menu win /drinków)

Projekt karty menu, drinków? Jaki format? Jaki papier?

Czym jest karta menu?

To jak spis treści w książce naukowej. Bo karta menu to nic innego jak spis potraw, karta dań, trunków czy deserów. Stanowi nieodłączną część doświadczenia kulinarnego. Samo podanie karty menu sygnalizuje jakość i poziom obsługi kelnerskiej. 

Stały klient już od progu prosi o ulubione danie. Jednak nowy i niezdecydowany klient potrzebuje karty menu. 

Co wyróżnia każde menu?

To przede wszystkim jego przejrzystość i schludność. Natomiast okładka, wielkość karty dań, sposób rozmieszczenia pozycji, jak również sama ilość oraz opis oferowanych potraw powinny ułatwiać klientowi dokonanie wyboru. 

Dlatego karta menu powinna być podzielona na odrębne sekcje, a kategorie dań warto wyróżnić przy pomocy widocznych nagłówków. Podstawowe informacje, które muszą znaleźć się w tradycyjnym menu to przede wszystkim cena oraz krótka charakterystyka serwowanych dań.

Dlaczego należy odpowiednio zredagować zawartość karty menu?

Gdyż ważna jest formie w jakiej oddajemy ją w ręce klientowi. Weź pod uwagę pisownię klasycznych dań. Pamiętaj o tym, aby klasycznej nazwy dania używać tylko wtedy, kiedy zachowana jest jego oryginalna receptura i sposób przyrządzania. Wybieraj czcionkę łatwo czytelną dla każdego klienta. Zwróć uwagę na błędy ortograficzne, gramatyczne i stylistyczne. Zwłaszcza wtedy, gdy karta pisana jest w języku obcym. Pamiętaj o podaniu dni oraz godzin otwarcia lokalu. Nie zapomnij o umieszczeniu logo i nazwy restauracji, a także imienia i nazwisko szefa kuchni, ewentualnie właściciela.

Uwaga! Na bieżąco weryfikuj to, co sprzedaje się najlepiej, a to co jest rzadko kupowane wyklucz z menu. Ręcznie nie wprowadzaj żadnych zmian. Należy na nowo stworzyć całą kartę dań. Dbaj o estetykę i końcowy efekt. Dopnij wszystko na ostatni guzik.

Z przyjemnością przygotuję projekt karty menu, który przykuje uwagę Twoich klientów i w sposób estetyczny i czytelny przekaże informację o serwowanych potrawach. Oferuję wydruk kart i optymalizację kosztów (menu dla restauracji, kawiarni, menu win/drinków).

Zapytaj o wycenę projektu swojej karty menu!

Projekty odzieży (projekt nadruku)

Sportowa odzież firmowa full print jest doskonałym nośnikiem reklamy. Dbasz o kondycję swoich pracowników, motywujesz ich do brania udziału w eventach biegowych, rowerowych? Przedstaw swoją firmę, zamów projekt!

Kalendarze

kalendarze naścienne lub biurowe są bardzo popularne. Zadbaj o to by Twoi kontrahenci poczuli się docenieni – wyślij im swój spersonifikowany ciekawy kalendarz obok którego nie przejdą obojętnie. Reklamuj się przez cały rok i zadbaj o swój wizerunek.

Ciekawy projekt graficzny kalendarza?

Dlaczego warto zamówić kalendarz?

Projektowanie graficzne kalendarzy jest jednym z ważniejszych elementów powstawania każdego materiału promocyjnego jakim jest firmowy kalendarz. Modeli kalendarzy jest bardzo wiele. Jeszcze więcej rodzajów okleiny i typów okładek. 

Reklama Twojej firmy nie musi być sztampowa. Dzięki spójnej stylistyce kalendarzy poszczególne wzory można łączyć ze sobą, tworząc praktyczne i atrakcyjne wizualne zestawy kalendarzowe pod konkretne potrzeby Twojej firmy. Odpowiednio dobrane mogą w oryginalny lub zabawny sposób nawiązać do branży różnych firm z którymi współpracujesz. Kalendarze z logiem firmy to również doskonały upominek dla kontrahenta, okolicznościowy prezent czy suwenir promocyjny. 

Kalendarze naścienne lub biurkowe/książkowe są bardzo popularne. Zadbaj o to, aby Twoi kontrahenci poczuli się wyróżnieni – podaruj im swój spersonifikowany, ciekawy kalendarz – obok którego nie przejdą obojętnie! Reklamuj się przez cały rok i zadbaj o swój wizerunek!

Zamów kalendarz wraz z wykonaniem

Tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowa to niezbędnik każdego zakładu produkcyjnego, potrzebujesz ich do opisu maszyny, urządzenia lub środka transportu. Wykonam dla Ciebie projekt wraz z wykonaniem indywidualnej tabliczki znamionowo-informacyjnej.

Projekt bądź odtworzenie istniejącej tabliczki znamionowej!

Tabliczki znamionowe – co to takiego?

Tabliczki z oznaczeniami są najczęściej niewielkie i służą do praktycznego oznakowania. Zwykle na tabliczkach używane są różne skróty czy określenia branżowe, gdyż ich treść powinna być maksymalnie krótka i zwięzła. Można w ten sposób oznaczać wszystko, począwszy od maszyn i systemów wentylacyjnych po różnego typu ekrany, komputery. 

Tabliczki mogą mieć różne kolory i kształty: owalne, prostokątne, kwadratowe lub np. w kształcie strzałki. Mocowanie tabliczek zależne jest od materiału z którego są wykonane: np. na wkręty, haczyki i/lub taśmę dwustronną. W przypadku montażu wiszącego tabliczka będzie miała gotowe otwory na górze.

Tabliczki znamionowe – gdzie można spotkać?

Powszechnie tego typu oznaczenia spotkać można w branży elektrycznej, budowlanej i różnego typu instalacjach, gdzie służą do oznaczenia przewodów i ich funkcji. Tabliczki znamionowe masowo występują w branży informatycznej, telekomunikacyjnej czy instalacjach alarmowych. W zależności od materiału z którego są wykonane służą do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, wytrzymują trudne warunki atmosferyczne i są odporne na promieniowanie słoneczne.

Jeśli poszukujesz dobrego wykonawcy – zapraszam!

Tabliczki znamionowe to niezbędnik każdego zakładu produkcyjnego. Potrzebujesz ich do opisu maszyny, urządzenia lub środka transportu. Wykonam dla Ciebie projekt wraz z wykonaniem indywidualnej tabliczki znamionowo-infromacyjnej.

To również wzięta opcja dla osób poszukujących bardziej eleganckiego oznaczenia. W ten sposób oznaczysz swoje trofea, obrazy, gabloty, płyty i inne przedmioty tabliczkami np. z mosiądzu grawerowanymi cyfrowo.

Zamów projekt tabliczki znamionowej.