Internet - strony www, sklepy internetowe / lechowski

Internet

Strony www, sklepy internetowe / lechowski

Strony www, sklepy internetowe, SEO - pozycjonowanie i audyty stron, serwisów, blogów i sklepów internetowych, wspomaganie zasięgu organicznego w mediach społecznościowych.

Czym się zajmuję?

Projektuję na potrzeby Internetu i druku (poligrafia i wielki format). Dla bardziej wymagających Klientów oferuję indywidualne i responsywne sklepy, autorskie strony internetowe, a także oprawy graficzne na potrzeby konkretnego serwisu. Branding marki w Internecie oraz identyfikacja wizualna dla firm i ekspertów - począwszy od projektu logo i kompletnej księgi znaku przez wizytówki firmowe i personalne, papier firmowy z Twoim logo, projekt teczki ofertowej i pozostałe projekty poligraficzne dla drukowanych materiałów reklamowych i publikacji internetowych, a skończywszy na realizacji druku zaprojektowanych materiałów i reklamie firmy w Internecie budowanej na wysokiej jakości treści wykorzystując przy tym dobre praktyki SEO White Hat i Content Marketing.

Zapewniam pomoc oraz pełne zaangażowanie w Twój projekt i pełne wsparcie w realizacji projektów przy ich tworzeniu oraz usługi zapewniające dostępność i optymalizacje zakończonych realizacji, w tym aktualizacje skryptów CMS, eCommerce, blogów i pozycjonowanie Twoich stron www w Google, Bing etc. Zapraszam do współpracy!

catz xD